

Hey y'all 🥰 I thought I'd do something special because I'm a little tired of determining prices for my content. So as of right now, all my posted videos for a price will now be priced at $15.99, & a my posted photosets with more than 10+ photos for a price will be priced at $9.99. Don't know if this helps any, but just wanted to let y'all know! Enjoi 💕😝 eat that shit up 😂